Siz Tasarruf Edin Diye Çalışıyoruz.

Enerji, sanayi, Ar-Ge ve organizasyon alanlarında 10 yılı aşkın profesyonel deneyimin akabinde 2013 yılında İstanbul merkezli olarak kurulduğu günden bugüne teknoloji ve inovasyon alanlarının yanı sıra mühendislik ve insan kaynağına da yatırım yapmıştır. İstanbul, Ankara, Konya, Isparta, Burdur, Niğde, Kırşehir, Bitlis şubeleri ve devamlı artmakta olan 400 kişiyi aşkın ekibi ile bir çok farklı lokasyonda çalışma alanlarını hızla genişletmektedir. Katma değer yaratabileceği farklı sektör ve alanlarda faaliyet gösteren iştirakleri ile çalışma ve yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonunda yerli mühendisliği ve işciliğini uluslar arası alanda temsil etmek ve katma değerli projeler yaratmak olan grup şirketleri aynı zamanda modern çağın gerektirdiği şirket yapılanması ile büyütmeye devam etmektedir.

Bizi Seçmeniz İçin Başlıca Nedenler

Peak Shaving

Güneş enerjisi harika bir konsepttir. Güneşten ücretsiz güç alın ve elektrikli ekipmana güç sağlamak için kullanın.

YÜK DEĞİŞTİRME

YÜK DEĞİŞTİRME Devam eden elektrik faturası yok. Gezegene zarar vermeyen ‘ücretsiz’ elektrik.

ACİL YEDEKLEME

Güneş ışığından elektrik üretmek, dünyadaki uygulamaları ve faydaları ile güçlü bir kaynaktır.

TALEP SORUMLUSU

Genişleyen ve gittikçe daha verimli olan bir dünya için sürdürülebilir enerji kaynaklarının sağlanması, günümüzde medeniyetin karşılaştığı en önemli konulardan biridir.

YENİLENEBİLİR ENTEGRASYON

Analiz, siyasi ve ekonomik baskılar toplumu düşük karbonlu bir geleceğe doğru ittiği için emisyonları ve enerji güvenliğini göz önünde bulunduruyor.

KAPASİTE REZERV

Kullandığımız enerji nereden geliyor? Her gün yaptığımız her şey için kesinlikle çok önemli, ama çoğu insan için tamamen görünmez.