Siz Tasarruf Edin Diye Çalışıyoruz.

Türkiye’nin ilk orta gerilim Güneş Enerji Santralini kuran DBE ENERGY, 2013 yılında kurularak enerji sektöründe ülkemize artı değerler kazandırmış, sektörü ileriye götürmüş seçkin enerji firmaları arasında yer almaktadır.

Enerji sektörünün kalitesini arttırma ve verimliliği sürdürebilme adına 2016 yılında DBE ENERGY ’e bağlı olarak özellikle Güneş Enerji Santrallerinin verimini arttırma, etkin izleme, analiz, hızlı müdahale ve çözüm amacıyla Proje Geliştirme ve EPC departmanları kurulmuş ve bu departmanlarda yapılan projeler sayesinde enerji sektörüne güç kazandırılmıştır.

Günümüzde anahtar teslim Güneş Enerji Sistemlerinin kurulumu; geliştirilmiş bakım-onarım, işletme ve uzaktan izleme hizmetlerinin yanında temizlik ve test hizmetleri de sağlayan DBE ENERGY, 2020 yılı itibari ile 3’ü merkez olmak üzere, Türkiye’nin birçok bölgesindeki lokal şubeleriyle alanında uzman 50’ye yakın çalışanıyla, toplamda 600 MW’dan fazla EPC ve Projelendirme, 100 MW’dan fazla Bakım-Onarım ve İşletme hizmetlerinde faaliyet göstermektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren santrallerde enerji verimliliğini arttırma amacıyla hizmet eden ve bu amaç çerçevesinde profesyonelce oluşturulan uzman kadrosu ile işletme, bakım onarım, hızlı müdahale ilkelerini benimseyen DBE ENERGY, yurt içi ve yurt dışında pek çok farklı lokasyonda hizmet vermekte ve her geçen gün enerji sektörüne ivme kazandırmaktadır.

Bizi Seçmeniz İçin Başlıca Nedenler

Peak Shaving

Güneş enerjisi harika bir konsepttir. Güneşten ücretsiz güç alın ve elektrikli ekipmana güç sağlamak için kullanın.

YÜK DEĞİŞTİRME

YÜK DEĞİŞTİRME Devam eden elektrik faturası yok. Gezegene zarar vermeyen ‘ücretsiz’ elektrik.

ACİL YEDEKLEME

Güneş ışığından elektrik üretmek, dünyadaki uygulamaları ve faydaları ile güçlü bir kaynaktır.

TALEP SORUMLUSU

Genişleyen ve gittikçe daha verimli olan bir dünya için sürdürülebilir enerji kaynaklarının sağlanması, günümüzde medeniyetin karşılaştığı en önemli konulardan biridir.

YENİLENEBİLİR ENTEGRASYON

Analiz, siyasi ve ekonomik baskılar toplumu düşük karbonlu bir geleceğe doğru ittiği için emisyonları ve enerji güvenliğini göz önünde bulunduruyor.

KAPASİTE REZERV

Kullandığımız enerji nereden geliyor? Her gün yaptığımız her şey için kesinlikle çok önemli, ama çoğu insan için tamamen görünmez.